Heschen Universal Rotary Cam Selector Changeover Switch, LW28-125/D202.2, 125A 660VAC, Lacthing Type, ON/Off/ON, 3 Position 2 Phase 8 Terminals
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
  • Product Name: 3 Position Lacthing Selector
  • Ui: 660V ; Ith: 125A; Power : 45kW
  • Positions: 3 Positions(1-0-2), 2 Phase, 8 Terminals