PK Power Mini 4-Pin DIN N 48V AC DC Adapter Replacement for NETGEAR NU60-F480125-I1NN NU60-F480125-I1 332-10290-01 NU60-F480125-IINN NU60-F480125-11NN LEI Leader 48VDC Power Supply
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
07
quantity
Product details
Category
  • Input: 100-240V 50-60Hz
  • COMPATIBILITY: Please see full list of compatible models in the Product Description
UPC 751332815625
Brand PKPOWER
Color Black
Wattage 24 watts
Manufacturer PKPOWER
Power Source Corded Electric
Input Voltage 240 Volts
Mounting Type DIN Mount
Connector Type Auxiliary
Output Voltage 48 Volts
Number of Items 1
Specification Met CE
Additional Features Travel
Warranty Description 1 year manufacturer
Main Power Connector Type 2 Pin